Dnes je 30. září 2023, svátek má Jeroným
Domů Objednání reklamy
Bannerová reklama
Bannery tvoří stále jednu z nejčastějších forem reklamy na internetu. Využijte lokální, viditelnou a měřitelnou grafickou propagaci.
Leaderboard
Velký reklamní formát zobrazený na desktop a mobilních zařízeních nad obsahem stránky. Jedná se o fixní umístění s možností obsazenosti maximálně tří různých zadavatelů, kdy dochází k rotaci kreativ.
4990 Kč / týden
Rectangle 1. pozice
Středně velký reklamní formát zobrazený na desktop na horní pozici v pravém sloupci a na mobilních zařízeních mezi obsahem. Jedná se o fixní umístění s možností obsazenosti maximálně tří různých zadavatelů, kdy dochází k rotaci kreativ.
3990 Kč / týden
Rectangle 2. pozice
Středně velký reklamní formát zobrazený na desktop na střední pozici v pravém sloupci a na mobilních zařízeních mezi obsahem. Jedná se o fixní umístění s možností obsazenosti maximálně tří různých zadavatelů, kdy dochází k rotaci kreativ.
3990 Kč / týden
Board
Velký reklamní formát zobrazený na desktop a mobilních zařízeních pod obsahem stránky. Jedná se o fixní umístění s možností obsazenosti maximálně tří různých zadavatelů, kdy dochází k rotaci kreativ.
3990 Kč / týden
Mobilní branding
Mobilní branding je středně velký formát automaticky zobrazovaný v mobilních zařízeních nad obsahem stránky do 5 sec po načtení stránky.
4990 Kč / týden
Branding (brána)
Branding je speciálním velkým reklamním formátem, který obklopuje obsah zpravodajského portálu. Jedná se o fixní umístění s možností obsazenosti maximálně tří různých zadavatelů, kdy dochází k rotaci kreativ.
6990 Kč / týden
Double Rectangle
Středně velký reklamní formát zobrazený na desktop na prostřední pozici stránky v pravém sloupci a na mobilních zařízeních mezi obsahem. Jedná se o fixní umístění s možností obsazenosti maximálně tří různých zadavatelů, kdy dochází k rotaci kreativ.
4990 Kč / týden