Dnes je 22. březen 2023, svátek má Leona
Úvod Aktuálně Turistické noviny Východních Čech mají opět zlato Vytvořit článek
Turistické noviny Východních Čech mají opět zlato
Krajský úřad Pardubického kraje - 04. 05. 2022    172    0 Líbil se vám tento článek?

Již po sedmé se letos konala prestižní přehlídka turisticko-propagačních materiálů TURISTPROPAG, na které se představily i Turistické noviny z Východních Čech. A opět zvítězily.  

 

„Z tohoto ocenění máme velkou radost a povzbudilo nás to v další práci. Destinační společnost Východní Čechy nyní chystá letní číslo a já se na něj, stejně jako vždy, opět velice těším. Turistické noviny se staly nepostradatelnou součástí turistických propagačních materiálů našeho kraje,“ komentoval výhru radní Alexandr Krejčíř, zodpovědný za sport a cestovní ruch.

 

První místo získala Destinační společnost Východní Čechy za Turistické noviny z Východních Čech na období zima 2021/2022. Celkem byla na přehlídce na Výstavišti v Lysé nad Labem rozdána ocenění ve 20 kategoriích a uděleno bylo také 12 zvláštních cen. Odborná porota posuzovala na 300 přihlášených materiálů od 98 subjektů cestovního ruchu – především propagační letáky a brožury, kalendáře, turistické noviny, zpravodaje a propagační spoty.

 

Turistické noviny Východních Čech vycházejí dvakrát ročně již od roku 2009 a nabízí čtenářům a návštěvníkům kraje ucelený přehled o tom, co se na východě Čech děje.

 

V současné době Destinační společnost připravuje další vydání Turistických novin na léto a podzim 2022, které vyjde začátkem června.


TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
HZS Pardubického kraje - 03. 11. 2022
K nehodě osobního vozu na silnici I/35 u čerpací stanice Gajer nedaleko obce Mikuleč vyjížděly složky integrovaného...
HZS Pardubického kraje - 03. 11. 2022
V první polovině tohoto týdne, tedy od 31.října do 2. listopadu, profesionální hasiči z lezecké skupiny ze stanice C...
SVITAVSKO – Pomozte nám s jeho ztotožněním.  Fotografie osobyPolicisté z Litomyšle...